Ferencvárosi FTC- Vardar 28-29 Lekic nélkūl

November 11, 2017  •  Leave a Comment

Andrea Lekic vállsérūlés miatt  nemcsak ezt a mérkõsést kényszerült kihagyni, de a decemberi németországi világbajnokságon nem szerepelhet.

A Vardar kezdett jobban Penezic pontos játékank köszönhetően . A Fradi sokat hibázott úgy támadásban mint vádekezásben.

Elek Gábor vezetőedzőnek már az első félidő felénél időt kellett kérnie. Játékosai többször is eladták a labdát, illetve számos lövőhelyzetet kihasználatlanul hagytak, az ellenfél kézilabdázói pedig őrizetlenül kerültek ziccerbe a másik kapu előtt.

20171111_143038__FPX244520171111_143038__FPX2445Handball, CL, FTC-Vardar 28-29
Date: 11/11/2017, Time: 14:30, 38

20171111_145928__FPX265720171111_145928__FPX2657Handball, CL, FTC-Vardar 28-29
Date: 11/11/2017, Time: 14:59, 28

Célratörő  nyugodt játékkal a Vardar tartotta az eredményt, a Fradi ziccereket hagyott ki, 6 golos hátrányba is kerültek a házigazdák.

A második félidő elején a macedón együttes előnye (7 gólra nött, de a feljavult játékkal a házigazdák felzárkoztak. A vendégek kilenc percen keresztül nem dobtak gólt, két golos hátrány maradt.

Faluvégi Dorottya góljaival egyenlített az FTC (21-21), a vezetést  mégsem sikerült átvenni.

20171111_154959__FPX293020171111_154959__FPX2930Handball, CL, FTC-Vardar 28-29
Date: 11/11/2017, Time: 15:49, 59

A legvégén Márton Gréta góljaival ismét felzárkózott a Ferencváros, de ez a pontszerzéshez nem volt elég.

A vendégcsapat – és egyben a mezőny – legeredményesebb játékosa Andrea Penezic volt kilenc góllal, a francia Alexandra Lacrabere és a szerb Dragana Cvijic egyformán ötször volt eredményes.

20171111_150122__FPX266320171111_150122__FPX2663Handball, CL, FTC-Vardar 28-29
Date: 11/11/2017, Time: 15:01, 22

Női kézilabda Bajnokok Ligája, 5. forduló, C csoport:

FTC-Rail Cargo Hungaria – Vardar Szkopje (macedón) 28-29 (12-16)
FTC: Bíró, Szikora (kapusok), Faluvégi 4, Háfra, Hornyák D., Jovanovics, Kovacsics 4, Lukács 1, Márton 3, Mészáros, Pena 8, Schatzl 1, Snelder 1, Szekeres, Szucsánszki 2, van der Heijden 4.
Vardar: Leynaud, Micevska, Suslina (kapusok), Canadija, Cvijic 5, Keramichieva, Khmyrova 3, Klikovac, Kuznetsova 1, Lacrabere 5, Lazovic 1, Penezic 9, Petrovic, Radicevic 4, Ristovska 1, Sazdovska.